Saxo Capital Markets Menkul Değerler A.Ş için Destek Merkezi.

Saxo Capital Markets tarafından “Social Trading” imkanı sunuluyor mu?

Saxo Capital Markets, sosyal yatırım platformu ve topluluğu olan tr.tradingfloor.com aracılığıyla sosyal yatırım imkânı sunmaktadır.

Dileyen müşterilerimize hesaplarını herkese açık profiller ile bağlayarak, sosyal bir yatırım deneyimi yaşama imkânı sunmaktadır. Müşteriler burada yatırımlarını, performanslarını ve fikirlerini birbiriyle paylaşabilirken, başkalarının yatırım stratejilerini de kopyalayabilirler.
 
tr.tradingfloor.com finans haberleri, araştırma ve profesyonel yatırımcılardan günlük yorumlar gibi hizmetler de sunmaktadır.

Buraya tıklayarak veya işlem platformunuz üzerinde “Haberler ve Araştırma” – “Trading Floor” sekmesinden tr.tradingfloor’a ulaşabilirsiniz.

Buradaki tüm üyeler kendi paralarını riske atan gerçek yatırımcılardır. Buradan başarılı yatırımcıların performans verilerini gerçek zamanlı olarak görebilir ve yatırım stratejilerini kopyalayabilir ve ayrıca yatırımlarınızı online olarak paylaşabilir ve diğer yatırımcılarla etkileşime girebilirsiniz.
 
Hesabınızı tr.tradingfloor.com’ a  bağladıktan sonra, daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde Saxo Hesap Performansınızın görüntülendiğini görebilir ve kendi sonuçlarınızı ve grafiklerinizi topluluktaki en iyi yatırımcılarınkilerle kıyaslayabilirsiniz.

Burada hesap değerinizin zaman içerisinde, aydan aya nasıl geliştiğini görebilir veya kazanç yüzdelerinizi görebileceğiniz performans görünümünü açarak bunları topluluktaki diğer yatırımcılarla karşılaştırabilirsiniz. 

Sosyal yatırım platformu hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın. 


 

İlgili Makaleler